Kreacja Wizerunku
Kontakt

+48 513.063.109  mail

Partnerzy

 

Czym jest Quick.Cart i Quick.Cms?

To darmowe skrypty napisane w języku PHP, niesamowicie wydajne, proste w modyfikacji z intuicyjnym panelem administracyjnym. Skrypty obsługują ponad 15 000 stron » na całym świecie. Quick.Cms to skrypt do prowadzenia strony internetowej, a Quick.Cart rozbudowany jest o funkcje sklepu internetowego (produkty, zamówienia).

Firmy tworzące strony internetowe cenią te skrypty przede wszystkim za prostotę instalacji i dostosowania do własnych potrzeb. Skrypty posiadają duży zestaw ułatwień dla programistów m.in. możliwość prezentacji całkiem innego wyglądu poszczególnych podstron, dynamiczne generowanie klas i id styli CSS itp.

Najczęstsze zastosowania: strony wizytówki, strony zaplecza pozycjonerów, proste strony firmowe, małe sklepy internetowe itp.

 

Jako wieloletni partner OpenSolution oferujemy kompleksowe usługi tworzenia stron oraz sklepów internetowych w oparciu o skrypty Quick.Cart oraz Quick.Cms. 

Przy zamówieniu skryptu za naszym pośrednictwem oraz skorzystaniu z naszych usług możesz otrzymasz dodatkowo rabat na zakup wersji rozszerzonej skryptów.

 

 

Czym jest Quick.Cart.Ext i Quick.Cms.Ext?

Edycje Ext to płatne skrypty, które są rozwinięciem edycji darmowych i przeznaczone są dla bardziej wymagających użytkowników. Przede wszystkim posiadają duży zestaw modułów, których nie posiadają darmowe edycje.

Użytkownicy płatnych skryptów otrzymują wielokanałowe wsparcie techniczne i gwarancję, które są potrzebne przy prowadzeniu profesjonalnej strony internetowej czy sklepu internetowego. Webmasterzy otrzymują rozszerzony zestaw ułatwień m.in. automatyczny instalator dodatków.

Najczęstsze zastosowania: rozbudowane sklepy internetowe, udostępnianie materiałów dla wybranych użytkowników, serwisy tematyczne.

 

Prosta nawigacja dla klientów

Jedną z ważniejszych cech jest łatwa nawigacja strony widocznej dla Twoich klientów. Zobacz wersję demo » i przekonaj się jak prosta jest obsługa naszych skryptów.

Dla przykładu wiele konkurencyjnych programów wymusza rejestrację albo wymaga kliknięcia na link w wysłanym potwierdzeniu… więcej »

 

 

Wydajność i brak bazy SQL

Dla niektórych plikowa baza danych zamiast bazy SQL to zaleta, a dla niektórych wada.

Jednak w przypadku nie dużej strony czy sklepu internetowego (do 1000 produktów) nie da się zakwestionować tego, że nasze skrypty są kilkukrotnie wydajniejsze niż skrypty konkurencji… więcej »

 

Łatwa modyfikacja kodu i Open Source

Nasze skrypty słyną z prostoty modyfikacji. Kod źródłowy zajmuje zaledwie 1 MB, zmiana wyglądu najczęściej wymaga edycji tylko jednego pliku CSS.

Edycje darmowe i płatne mają otwarty kod PHP/HTML/CSS. Będziesz mógł do woli go modyfikować. W zależności od potrzeb Twojego klienta wybierzesz raz edycję darmową, a innym razem edycję płatną.

Czy wykonujesz stronę na darmowym czy na płatnym skrypcie, ciągle pracujesz w jednym środowisku, które znasz, co umili i przyspieszy realizacje projektów.

 

Czytelna i przejrzysta administracja

Istotne jest dla nas opracowanie takich paneli administracyjnych, które pozbawione są zbędnych opcji. Przekonaj się testując wersję demonstracyjną »

Dodanie nowej podstrony czy produktu z zalogowaniem się do administracji zajmuje 1 minutę!

Opracowaliśmy także instrukcję obsługi », która krok po kroku przeprowadzi przez proces zarządzania stroną lub sklepem

 

Wydajność, wydajność ... szybkość

Nasze skrypty są niesamowicie szybkie. Nawet z bazą 2500 produktów są szybsze niż większość skryptów, które posiadają tych produktów kilka.

Nie wierzysz? Przeczytaj porównanie wydajności »

 

 

Standardy: XHTML, CSS, WAI, E_ALL

Nasze skrypty spełniają wszystkie powyższe standardy. Najpopularniejszym walidatorem CSS/XHTML jest serwis validator.w3.org, którym można zweryfikować kod naszych skryptów.

Sprawdzenie jakości kodu i walidowanie go ma znaczenie z dwóch powodów: świadczy to o podejściu twórców skryptów do jakości kodu, który piszą; dobrze napisany kod HTML może mieć wpływ na wyniki w Google.

Jeśli projektujesz strony, to wiesz, że jakość ma duże znaczenie. Często inne rozwiązania przypominają zgniłe jabłko, które z zewnątrz wygląda pięknie (szata graficzna), a w środku jest zepsute (kod źródłowy).

 

Wsparcie techniczne

Przygotowaliśmy obszerną dokumentację techniczną » oraz prostą instrukcję obsługi », która krok po kroku przeprowadzi Cię w obsłudze panelu administracyjnego. To wszystko w j. polskim. Niewiele rozwiązań może pochwalić się tak rozbudowaną dokumentacją.

Dodatkowo opracowaliśmy działy tips & tricks »FAQ » i poradnik », a także udostępniliśmy wiele dodatków dla darmowych i płatnych edycji.

Wsparcie dla edycji darmowej realizowane jest na forum dyskusyjnym », które posiada kilkadziesiąt tysięcy postów, a dla edycji płatnej przez kontakt email i telefon.

 

Bezpieczeństwo

Włamanie na stronę ciągną za sobą poważne konsekwencje np. ujawnienie danych zamówień, zainfekowanie strony wirusami. W internecie roi się od pytań w stylu "Miałem włamanie na stronie na Wordpressie. Co zrobić?".

Nasze skrypty są bezpieczniejsze m.in. dlatego, że: są mniej popularne; są wolne od SQL injection; wszystkie dodatki są przez nas weryfikowane; prawdopodobieństwo wystąpienia luki w bezpieczeństwie jest 10-20 krotnie mniejsze ze względu na ilość kodu PHP.

Świadczymy usługi zabezpieczania skryptów w ramach wsparcia programistycznego », a także przygotowaliśmy materiały informujące o tym jak zabezpieczyć Twoją stronę i dane Twoich klientów?

 

Zapoznaj się z pełną informacją na temat skryptów na stronie OpenSolution